Cytaty z filmów motywujące

Pobierz

Nie możesz jej zobaczyć, ale możesz ją poczuć.". Do cytatów, które na pewno powinniście znać, należy "Pieniądz obraca światem" (Money makes the world go around), które to słowa pochodzą z piosenki napisanej przez Freda Ebba, a możecie usłyszeć je zarówno w filmie, jak i w musicalu "Kabaret".. - John F. Kennedy Ci, którzy mają czelność/odwagę ponieść straszną porażkę mogą osiągnąć wielki sukces (w oryginale przysłówki brzmią dobrze, za bardzo nie da się nawet tego karygodnie dosłownie przetłumaczyć - przegrać fatalnie, osiągnąć wielce?. - (Szkoła uczuć) "E.T.. Jeśli zaproponują ci miejsce w statku kosmicznym, nie pytaj, co to za miejsce.. - Kubuś Puchatek (Kubuś Puchatek) "Rzeczy nie zawsze są takie, na jakie wyglądają.". "Niepowodzenie nie wchodzi w grę.. Walcz o to, czego pragniesz, weź na siebie odpowiedzialność.. 22 września 2019.. Bezpłatne pobieranie HD lub 4K Korzystanie ze wszystkich nagrań wideo bezpłatnieDzielcie się nimi ze swoimi najbliższymi.. - Aladyn (Aladyn)"Pudłujesz 100% strzałów, jeśli w ogóle ich nie wykonujesz.". "Każde uderzenie przybliża mnie do zaliczenia wszystkich baz.".. Po to, żeby nauczyć się, jak wstawać" [Batman: Początek] "Każdy umiera, ale nie każdy tak naprawdę żyje" [Waleczne Serce]Pobierz i wykorzystaj darmowe nagrania wideo (60+) z kategorii cytaty motywacyjne.. )Feb 15, 2021Po długiej przerwie wracam z dziesiątą odsłoną serii z motywacyjnymi cytatami..

!Inne cytaty filmowe.

Wayne Gretzky "Zanim coś osiągniesz, musisz czegoś od siebie oczekiwać.". Kochaj ten etap, na którym się teraz znajdujesz: jesteś wciąż w fazie prac.Optymista widzi możliwość w każdej trudności.. Mar 28, 2021Cytaty filmy Kliknij w wybrany cytat, aby go skopiować "Klient w krawacie jest mniej awanturujący się.". Cytaty motywacyjne-filmCytaty z bajek Disneya, które skradną twoje serce!. Cytaty znanych osób.. 100 życiowych, mądrych zdań od 100 kobiet… 100 mądrych haseł motywacyjnych Dla każdego, kto się boi, jest samotny albo nieszczęśliwy, stanowczo najlepszym środkiem jest wyjście na zewnątrz, gdzieś, gdzie jest się zupełnie sam na sam z niebem, naturą i Bogiem.Nov 19, 2021Szukaj w tej witrynie.. Napoleon BonaparteMotywujące cytaty z filmów, Motywacyjne cytaty filmowe, Spiderman, Łowca Androidów, Siła spokoju, Siedem lat w Tybecie, Rocky Balboa, W pogoni za szczęściem.Film Kulturalnie.. Kulturalnie.. George Catlett Marshall Jaka jest następna mała rzecz, którą dzisiaj zrobisz?. My przypominamy te cytaty z filmów, które zrobiły na nas największe wrażenie albo… chociaż przyprawiły nas o uśmiech.Można jej doświadczyć tylko wtedy, kiedy kochasz coś bardziej, niż siebie samego" - Buntownik z wyboru (1997) "Trudno być złym, kiedy świat ma do zaoferowania tyle piękna" - American Beauty (1999) "Niektórzy mają tragedię we krwi" - Donnie Darko (2001) "Każdy umiera, ale nie każdy tak naprawdę żyje" - Waleczne Serce (1996) "Przeszłość może boleć.Oto moje ulubione cytaty z filmów "Kiedy jest ci tak źle, że już gorzej być nie może, zacznij się walić kijem po nodze..

33 motywujące cytaty!

Filmy animowane wytwórni Disneya to prawdziwa skarbnica złotych myśli.. Muhammad Ali I co zrobimy z dzisiejszym, żeby się liczył?. 22 stycznia 2017.. "13 świetnych cytatów z filmów, które warto mieć w pamięci Magdalena Ignatowicz Twitter Nie tylko kinowa klaska, ale nawet bajki Disneya czy komedie romantyczne potrafią trafić w punkt, wcelować w samo sedno.. Spraw, żeby to dni się liczyły.. Miarą prawdziwego bohatera nie jest siła mięśni, ale siła serca.Cytaty motywacyjne Cytaty motywacyjne znanych postaci Oprah Winfrey Można mieć wszystko.. Cytaty wykorzystane w filmie: Napoleon Hill cytat o sukcesie i pomyśle.. Napoleon Hill cytat o umyśle i ograniczeniach - (Erin Brockovich) "Miłość jest jak wiatr.. Poniżej kilka wyjątkowych zdań, które z pewnością pozostaną w waszej pamięci.. Każdemu musi się udać.".. Michael Jordan "Cel ma sens wówczas, gdy pomaga Ci rosnąć, a wzrastasz przez zdobywanie go, nie samo osiągnięcie!". Cytaty z bajki Kliknij w wybrany cytat, aby go skopiować "Nie możesz pozostać w swoim zakątku lasu i czekać, aż przyjdą do Ciebie inni.. Albert Camus "Determinacja to poniesienie porażki 19 razy i odniesienie sukcesu za 20. razem.. Ludzie są dokładnie tak szczęśliwi, jak myślą, że są.. Tym razem na warsztat zostały wrzucone inspirujące słowa aktorów, którzy w swo.Dec 7, 2021Motywujące cytaty filmowe Sesja zbliża się wielkimi krokami, a wraz z nią spadek formy, utrata motywacji i wszelkich chęci do życia..

Znajdziecie w nich cytaty o przyjaźni, marzeniach, odwadze, a także cytaty o miłości.

Margaret Thatcher Jeżeli jesteś nastawiony na to żeby wszyscy cię lubili, będziesz gotowy poświęcić wszystko każdego dnia i niczego nie osiągniesz.. Codziennie tysiące nowych obrazów Do wykorzystania całkowicie za darmo Wysokiej jakości filmy i obrazy z serwisu PexelsCytaty motywujące i inspirujące do działania.. dzwoni dom.. Babe Ruth (bejsbolista) "Nie siedź bezczynnie czekając, aż coś samo do ciebie przyjdzie.. Bieleckies.. Każdy człowiek sukcesu przekonuje się, że wielki sukces leży odrobinę dalej niż ten etap, na którym nabrał pewności, że pomysł się nie sprawdzi.-Napoleon Hill.. To Rozdział 2, czy dorównuje części pierwszej - recenzja.. Sheryl Sandberg.Cytaty motywacyjne 2022 rok - Wróżka - Tarot online - Wróżby z kart tarota - analizy numerologiczne - horoskopy tarot wróżba Strona blog.otylia.pl wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, a także do personalizowania reklam, w sposób dopasowany do Twoich potrzeb.Pobierz i wykorzystaj bezpłatnie zdjęcia (cytaty motywacyjne) z galerii — jest ich aż 1 000+.. 26 grudnia 2019.. - (Miś) "Będę nosić to, w czym dobrze wyglądam, dopóki nie będę miała tyłka jak hipopotam.". Personalnie.. Ludzie są dokładnie tak szczęśliwi, jak myślą, że są.. Cytaty, które mogą Cię zmienić!.

Trudno też pominąć tutaj cytaty z filmów o agencie 007 ...Mistrzowie grają dotąd, aż grają dobrze.

Kiedy przestaniesz, od razu poczujesz się znacznie lepiej.". Nigdy się nie poddawajcie!. Po prostu nie można mieć wszystkiego jednocześnie.. Małe czyny, które robisz, są lepsze, niż wielkie, które planujesz..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt