Sanatorium miłości 10 odcinek

Pobierz

Już za chwilę czas pożegnań.. Dzień wzruszeń i wielu.. uronionych łez.. 10/INadszedł dzień pożegnań i podsumowań.. To dzień pożegnań i podsumowań.. Jedna z Mariolek przywoła w swoich wspomnieniach kogoś, kogo widzowie "Sanatorium Miłości" znają z poprzednich sezonów .May 6, 2022May 15, 2022May 15, 2022May 15, 2022Finał.. 8/I odc.. 7/I odc.. Jedna z Mariolek przywoła w swoich wspomnieniach kogoś, kogo widzowie "Sanatorium Miłości" znają z poprzednich sezonów .May 15, 2022May 8, 2022To już koniec pierwszego sezonu "Sanatorium miłości".. 9/I odc.. Nieoczekiwanie tenże uczestnik będzie bohaterem aż dwóch .W dziesiątym odcinku programu "Sanatorium miłości" kuracjusze pójdą z grupą maluchów na sanki.. Rozmowy więc zaczynają oscylować wokół powrotu do domu.. 5/I odc.. To dzień balu, dzień wygranych i przegranych.. Porankowi towarzyszy atmosfera oczekiwań na wielki finał - rozmowy w pokojach toczą się wokół wieczornej uroczystości, ale temat sanatoryjnych relacji również powraca jak bumerang.. Od samego rana uwaga seniorów skupiona jest już tylko na przygotowaniach do finałowego balu, na którym uczestnicy wybiorą Królową i Króla Turnusu.. Umiejętności przydatne zawsze, bo bezpieczeństwo jest najważniejsze.. Już za chwilę czas pożegnań.. Po przyjemnej rozmowie, ogłoszenie Kuracjusza Odcinka, tym razem to kobieta wybierze sobie partnera na spotkanie..

Sanatorium miłości odc.

Czy ich znajomości przetrwają.2 days agoMay 15, 2022Mar 7, 2021Poranki w pokojach skupione będą tym razem na snach naszych bohaterów, a na spotkaniu z Martą uczestnicy porozmawiają o szczęściu, czym jest, skąd przychodzi i czy są sposoby, by mieć tego szczęścia więcej.. Potem już tylko fryzjer i make up.. 10 reality show Polska 2022, 50 min Nadchodzi czas pożegnań.. Kuracjusze wyjechali z uzdrowiska, ale spotkają się jeszcze raz, aby powspominać wspólne chwile.. Przed balem jeszcze trochę aktywności, tym razem zajęcia z samoobrony dla kobiet i lekcje boksu dla mężczyzn.. 10/I (program online), I seria - Vod.tvp.pl - Telewizja Polska S.A. Seniorzy od rana koncentrują się na przygotowaniach do balu, podczas którego wytypowani zostaną Król i Królowa.Jun 10, 20211 day agoMay 7, 2022odc.. Tym razem niedawni kuracjusze niezapomnianego turnusu zostają.. ROZWIŃ Udostępnij: Odcinki I seria odc.. Już za chwilę czas pożegnań.. Zanim wielki bal, panowie i panie zostaną zaproszeni na spotkanie ze stylistką Katarzyną Śródką, która czuwać będzie nad szykiem i elegancją seniorów.. Program produkuje Telewizja Polska.. Od samego rana uwaga seniorów skupiona jest już tylko na przygotowaniach do finałowego balu, na którym uczestnicy wybiorą Królową i Króla Turnusu..

I gotowe ...Sanatorium miłości - odc.

Korzystając z pięknej pogody Marta zabiera całą grupę na polanę i wręcza kuracjuszom karty do gry w sanatoryjny flirt towarzyski!Data premiery i kraj produkcji: Premiera pierwszego odcinka "Sanatorium miłości" odbyła się 20 stycznia 2019 roku.. 6/I odc.. Kolejne edycje miały miejsce w 2020, 2021 i 2022 roku.. Po wesołym, ale i wyczerpującym przedpołudniu nadejdzie czas na poważne, niekiedy niewygodne pytania.Seriale Dla dzieci Rozrywka Sanatorium miłości 4, odc.. 10/I , I seria To już ostatni odcinek pierwszej serii "Sanatorium Miłości"..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt