Pytania i odpowiedzi opowiesc wigilijna

Pobierz

Rozpoczynamy cykl lekcji powtórzeniowych opartych na lekturach obowiązkowych.. To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodaćProszę o odpowiedzi do tych pytań.Bo za jakiś czas w szkole będę miał test ze znajomości lektury "Opowieść Wigilijna" a być może się pojawi któreś pytanie z tych wyżej.. W prztoczonym fragmencie duch pokazuje Scrooge'owi jego ___ C.. Ojciec, który jest daltonistą, ma czworo dzieci: dwie córki i dwóch synów.. Test składa się z 12 pytań.. Wydarto mi ciebie; odkąd mi ciebie wydarto, straciłem mą podporę, pociechę, radość: wszystko skończone dla mnie, nie mam co robić na świecie.. Jakub Marley był: wspólnikiem Ebenezera.. Lektury szkolne.. bezwizji 3 lata temu.. 2.Kim był główny bohater?. Test ze znajomości lektury Karola Dickensa pt. Mój drogi przyjacielu!. Sprawdź, jak dobrze pamiętasz tę lekturę!. A)_ 1.W jakim mieście toczy się akcja?. Po analizie danych ustal i zapisz genotypy osób wymienionych poniżej.NA KARTĘ ODPOWIEDZI!. Angielskim pisarzem żyjącym w latach .. OPOP-C00-1904 Strona 5 z 20 Zadanie 1. .. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Duch Przyszłej Wigilii.około 12 godzin temu.. Wybierz odpowiedź spośród oznaczonych literami A i B oraz odpowiedź spośród oznaczonych literami C i D.Czy należy czynić dobro i uszczęśliwiac ludzi na podstawie ,, Opowieści wigilijnej '' i własncyh doświadczeń..

Pytania i odpowiedzi do lektury Opowieść wigilijna (.

Ebenezer Scrooge.To odwieczna prawda.Odpowiedz na pytania: "Opowiesc Wigilijna"!. Jak nazywał się zmarły wspólnik Scrooge'a?. Gdzie pracował Scrooge z Marley`em?. Jeden syn i jedna córka cierpią na daltonizm.. Zwłaszcza naPlik opowiesc wigilijna pytania i odpowiedzi.pdf na koncie użytkownika nlynns • Data dodania: 29 wrz 2017 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Sposób odsyłania odpowiedzi już znacie :) numer pytania i odpowiedź :) Na rozwiązanie testu macie 45 minut - starajcie się tego czasu nie przekraczać.. Zaznacz, aby zobaczyć wynik.. Przewiń.. skąpstwo.. (0-1) Uzupełnij poniższe zdanie.. konczy sie szczesliwie uczy moralizowania ukazuje wartosci, ktore powinny byc praktykowanePlik pytania z kartkowki Opowiesc Wigilijna.doc na koncie uzytkownika tomekwator1997 folder Lektury Szkolne Data dodania: 14 paz 2011.. Wybierz odpowiedź A, B lub C.. 1, jak zachowywał się Scrooge w czasie spotkania z widmem?. "Opowieść Wigilijna" - test Sprawdź swoją wiedzę z lektury pt. "Opowieść Wigilijna"!. 4.Kogo zapowiedział przyjaciel Marley'a?. Pytanie 5.. Ebenezer Scrooge - bogaty, chciwy stary grzesznik, myślał o swym współpracowniku Marleyu, który zmarł równo siedem lat temu..

Brakuje odpowiedzi.

i trzeci (3.).. Zawiera nieodpowiednie treści?. Skomentuj.. To nie ulegało wątpliwości.. Co stanowiło najwyższą wartość w życiu Scrooge'a?. "Opowieść wigilijna" - sprawdzian wiadomości.. 3.Z kim mieszkał?. Ćwiczenia kształtujące umiejętność czytania ze zrozumieniem .lektury - Opowiesc wigilijna" Karola DickensaTest sprawdzajacy znajomosc tresci lektury - Opowiesc wigilijna" Karola Dickensa.. W podobny sposób omówimy sobie wszystkie obowiązujące na egzamin teksty kultury.. 6.Do kogo zaprowadził Scrooge'a?. 2.Duch Przyszłych Wigilii.. Jaki świąteczny prezent Scrooge wysłał Cratchitom?. Jak by ktoś miał jeszcze jakieś wiadomości o tej lekturze np.plan wydarzeń to proszę tu pisać Post został pochwalony 0 razyTest z lektury "Opowieść wigilijna" (Charles Dickens).. Przyjął go i zasiedli do klacji.. Scrooge, wspólnik Marleya, takŜe je podpisał, a jego nazwisko było cenione, cokolwiek by podpisał.. Zwlaszcza naTest Granica - Zofia Nalkowska 1 Test Barok 2 Test.wiedze z lektury pt. "Opowiesc Wigilijna"!. Kazał mu wyjść.. niechęć do świąt.. Każdy powinien czynić dobro i uszczęśliwiac ludzi, bo dzięki temu można zmienić świat na lepszy.. Był dzień Wigilii Świąt Bożego Narodzenia.. Przekonał się o tym bohater ,, Opowieści wigilijnej '', którego życiem kierował egoizm i żądza posiadania pieniędzy..

Bez ...Opowieść wigilijna pytania.

Zadanie 2.. Najbardziej znanym jego utworem jest Klub Pickwicka, książka".. Musiał zarabiać na życie od dziecka, tułał się, był biedny.. Co wiesz o życiu autora Opowieści wigilijnej?. 2, dlaczego duch marleya zjawił się w domu swojego wspólnika?. Co pokazał Ebenezerowi Duch Przyszłych Wigilii?. Od czego zaczął świętowanie Ebenezer Scrooge?. Daltonizm jest chorobą dziedziczną, warunkowaną genem sprzężonym z płcią.. Proponuje zatem, aby uczniowie nie notowali pytan, tylko od razu same odpowiedzi.. W hipermarkecie W kopalni W kantorze W hurtowni : 3.. 9.U kogo Scrooge zjadł świąteczny obiad?Test ze znajomości lektury Opowieść wigilijna Rząd A Rozwiąż test - odpowiedzi zapisz na karcie odpowiedzi.. Harpagon: […] Zmysły tracę, nie wiem gdzie jestem, kto jestem, co robię.. Nie było łatwe.. Pytanie 4.. Scrooge do tej pory nie zamalował napisu na szyldzie ich składu (domu .Plik opowiesc wigilijna odpowiedzi na pytania.zip na koncie użytkownika danagriffen • data dodania: 13 kwi 2016 wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do twoich potrzeb.. Rozwiąż test!Test wiedzy z lektury Opowieść wigilijna, Charles Dickens.. Zaproszony przez kuzyna na Wigilię, Scrooge: a) zgodził się z radością, b) niegrzecznie odmówił wizyty, c) grzecznie odmówił wizyty, d) zgodził się niechętnie..

Opowieść wigilijnaOpowieść wigilijna-test wiedzy.

Test składa się z 15 pytań.. 21 Obserwuj autora.twarda ręka.. 1 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych .. Obaj prowadzili interesy na giełdzie londyńskiej.. Ja nazywali się duch drugi (2.). Powodzenia!. 5.Jak się nazywał drugi duch?. 7.Co obiecywał Scrooge trzem duchom?. Powodzenia :) Pewnego razu - było to właśnie w wigilię Bożego Narodzenia - stary Scrooge siedział przy pracy w swym kantorze.Charles Dickens, ,,Opowieść wigilijna".. 3, czego symbolem jaest łańcuch dźwigany przez zjawę?. Scrooge przepędził go.. Wyślij zgłoszenie .Najbardziej kompletny test z lektury Opowieść wigilijna jaki znajdziesz w sieci.. Quiz w Poczekalni.. Udostępnij.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. 3.Duch Tegorocznego Bożego Narodzenia.. Poniżej znajdziesz listę pytań z lektury Opowieść wigilijna, które mogą Ci się przydać do powtórki.. 15 pytań i 15 odpowiedzi na sprawdzian z lektury "Opowieść wigilijna" Charlesa Dickensa.20.Jak się zachował Fred gdy jego wuj wszedł do jego domu?. Świadectwo zgonu podpisali: ksiądz, urzędnik, grabarz i właściciel zakładu pogrzebowego.. 2.Duch Przeszłej wigilii.. zadanie na poniedziałek / wtorek - przesłać do wtorku, mejl: .. 2.Opowieść wigilijna - pytania i odpowiedzi.. (0-1) Dokończ zdanie.. Scrooge uważał, że jedynie ludzie tak bogaci, jak on, mogą pozwolić sobie ostatecznie na jakąś świąteczną radość, a biedni nie mają najmniejszych powodów do zadowolenia .Test zawiera 18 pytań.. Rozwiąż i sprawdź swoją znajomość lekturyTest z lektury Opowieść wigilijnaOdpowiedz na pytania: "Opowieść Wigilijna"!. Sprawdź, ile pamiętasz z tej powieści!. Tagi dla tego testu: .. Upewnij się, czy nie ma odpowiedzi na Twój problem na stronach Pomocy oraz w naszym Forum.W takim przypadku prosimy o kontakt z nami .Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. 9.U kogo Scrooge zjadl swiateczny obiad?Jak dobrze znasz ksiazke Karola Dickensa "Opowiesc wigilijna"?. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Charles Dickens: Opowieść wigilijna Rozdział l Duch Marleya Zaczęło się od tego, Ŝe Marley umarł.. Poproszony o wigilijny datek naOpowieść wigilijna - praca z tekstem..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt