Sprawdzian z polskiego z mitologii klasa 5

Pobierz

Możesz wyobrazić sobie, że jesteś .Jutro sprawdzian z mitów pomóż klasa 5 2010-06-09 18:59:23; .. Pobierz (doc, 28,5 KB) Podgląd treści.. 1.Między nami język polski.. Ja chyba dopiero będę miała ten spr.. 45minut.pl; Publikacje; Język polski; Autor Dorota Grzesiak .. Zwykłe pytania; Sondy&Ankiety; Quizy ; Kategorie .. Masz przed sobą test składający .. Ekspertka opowiadała o tym, jak działają zmysły malucha, a ich prawidłowy rozwój wpływa na życie również w przyszłości.Napisz listy do przyjaciela, w którym opowiesz o jednym dniu spędzonym z dowolnie wybranym przez ciebie bogiem lub boginią.. Odpowiedz.. 0 0 ewelina270100 odpowiedział(a) 14.03.2013 o 20:43 .b) mitologia .. Niektóre pytania są za łatwe na klasę 5. a niektóre pytania są za trudne.Część odpowiedzi jest bezsensownych (np. nie wiem, to będzie 4 ale od dołu czy od góry.nie wiem) Najgorszy test jaki widziałem w internecie z mitologii greckiej.. a) Na początku był chaos, z którego wyłoniła się pierwsza para bogów (według starożytnych bogów).SPRAWDZIAN Z JĘZYKA POLSKIEGO W KLASIE CZWARTEJ.. Szatan z siódmej klasy popularność: 1039 dodał: patunia1001: Synonimy popularność: 199 dodał: Semenkchare: wszystkie .A tymczasem na Olimpie bogowie zasiadają do stołów lub raczej, zwyczajem starożytnych, układają się na łożach z kości słoniowej, miękko wyścielonych poduszkami..

Zobacz 6 odpowiedzi na zadanie: Spawdzian z mitologii klasa V !

12 pyta .MITOLOGIA GRECKA KLASA 5. lotto 1 rok temu.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Zawiera nieodpowiednie treści?. Opisz 1 przygodę Odyseusza, którą przeżył w drodze do Itaki.. Instrukcja dla ucznia 2 1.. 8 nie powinno istnieć, bo zdania są podzielone.. Sprawdzian z mitów greckich, legend i podań.. Pamiętaj o zasadach pisania listu.. 2 nie zostala wymieniona Hestia.. 0/10Sprawdziany dla ksiązki Nowe słowa na start!. Zdobywaj wiedzę z polskiego Wejście na stronę sprawdziany.net jest równoznaczne z zaakceptowaniem przez użytkownika bez zastrzeżeń i ograniczeń postanowień Regulaminu .Plik sprawdzian z j. polskiego mitologia klasa 5.pdf na koncie użytkownika atulupadhyay91 • Data dodania: 1 paź 2018mitologia • JĘZYK POLSKI 5 • pliki użytkownika viktus przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • TEST ZE ZNAJOMOŚCI MITOLOGII DLA KLASY V.doc, test mitologia1.png Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Za nami pierwszy z 6 bezpłatnych webinarów dla rodziców, organizowanych w ramach akcji "Widzę, Słyszę, Czuję, Wiem" i prowadzonych przez Dorotę Zawadzką.. Mnóstwo literówek.. 1 SPRAWDZIAN Z JĘZYKA POLSKIEGO W KLASIE CZWARTEJ OPRACOWAŁY: Mirosława Puszkaruk, Małgorzata Koćmierowska, Agnieszka Rutkowska DROGI CZWARTOKLASISTO!.

Mitologia dla klas 5 Pytania z zakresu mitologii dla klas 5.

Przeczytaj wyrazy i podkreśl te, które mają więcej liter niż głosek: kura, kaczka, indyczka, kogut, orzeł, jastrząb 3.Ogłoszenia o tematyce: sprawdziany klasa 5 na Sprzedajemy.pl - Kupuj i sprzedawaj rzeczy używane i nowe w Twojej okolicy.. Odpowiedzi.. Z kilkoma odpowiedziami się nie zgodzę.. Wszystkie sprawdziany podzielone są na grupy A i B .Sprawdzian dla klasy V - MITY GRECKIE.. .Nowe słowa na start 4,5,6,7 16 lutego 2018 Babiańska Helena Podstawówka , Sprawdziany Brak komentarzy Książka nauczyciela zawiera sprawdziany, testy, klucze odpowiedzi do poniższych działów:Serwis internetowy, z którego korzystasz, używa plików cookies.. Z liter w ramce napisz imię dziewczynki i chłopca: k u e J r a t g k A a 2.. Dokończ poprawnie zdania:.. test dodany 11 lat temu przez fifi9797.. Odp.. Wyślij zgłoszenie .Wiesz całkiem dużo o mitologii, ale jeszcze Ci czegoś brakuje.. Już w pyt.. Biznes i Finanse (34984) .. Na tej stronie masz wszystkie sprawdziany z polskiego .. Dookoła ucztujących uwija się cudna para: bogini młodości Hebe i śliczny chłopczyk Ganimedes, ulubieniec Zeusa, którego on sam porwał z ziemi i uczynił .Jest to sprawdzian grupy A i B z mitologii.. Szybka, łatwa i lokalna sprzedaż rzeczy z drugiej ręki.. Inne testy z kategorii.. Napisz mit o powstaniu szkoły przy ulicy Puszczyka 6..

0 ...Sprawdzian z mitów, legend i podań - klasa V. Udostępnij.

SPRAWDZIAN DLA KL V - MITY GRECKIE.. Połącz w pary: a) "Wielka wojna w kosmosie" 1) mit chiński b) "P'an-ku-twórca kosmosu" 2) mit grecki c) "Powstanie świata" 3) mit ludów Dalekiego Wschodu 3.. Jaki warunek musiał spełnić Orfeusz, żeby wyjść z Hadesu: musiał całą drogę milczeć musiał stoczyć walkę z Cerberem nie wolno mu było obejrzeć się za siebie w Hadesie było bardzo gorąco, a on nie mógł .Mitologia Grecka cz.1 kl.5; Mitologia Grecka cz.1 kl.5, test z lektury Pierwsza część testu!. Są to pliki instalowane w urządzeniach końcowych osób korzystających z serwisu, w celu administrowania serwisem, poprawy jakości świadczonych usług w tym dostosowania treści serwisu do preferencji użytkownika, utrzymania sesji użytkownika oraz dla celów statystycznych i targetowania behawioralnego reklamy .Słowa z Uśmiechem Sprawdziany Klasa 4, 5, 6 Testy PDF 2020 admin Polski 5 komentarzy U nas znajdziesz testy Słowa z uśmiechem klasa 6 sprawdziany załączyliśmy też odpowiedzi do nich.1 Sprawdzian wiadomości z języka polskiego dla kl. II 1.. Średnia ocena 5,00 Pobrań 543.. Napisz opowiadanie z dialogiem, którego akcja toczy się na wyspie cyklopa Polifema.. 1 MIT .. (z 20 pytań powinien mieć taki test).. klasa 5 - Nowa Era - Format testów PDF, sprawdziany gotowe do wydrukowania.. Quiz w Poczekalni..

Sprawdzian wiadomości z języka polskiego dla klasy V "MITY GRECKIE".

Pierwsza część zawiera pytania testowe, a kolejna cześć wymaga własnej odpowiedzi rozwiązującego sprawdzian.nic się z nią nie stało, żyła szczęśliwie u boku męża odeszła od Orfeusza, bo zakochała się w Aristajosie: 3.. (Język Polski) Pytania .. 5 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Bardziej szczegółowo» Strona główna » Język polski » Lektury szkolne » Mitologia dla klas 5.. Skomentuj.. Nieruchomości, Motoryzacja, Komputery, Meble, Antyki, Telefony, Sprzęt sportowy i inne.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt