Uzupełnij poniższy dialog podanymi wyrazami w odpowiedniej formie der himmel

Pobierz

Spośród wyrazów podanych w ramce wybierz te, które są poprawnym uzupełnieniem luk 11.1.-11.3.. Jeden wyraz nie pasuje do żadnej luki.. Odpowiedź na zadanie z Teraz polski 5.. Trzy wyrazy podano dodatkowo!. Uwaga!. Język niemiecki - liceum.. Uzupełnij dialogi 1-6 słownictwem z ćwiczenia 2a w odpowiedniej formie.. Napisz zdania, stosując formę opisową trybu przypuszczającego Konjunktiv II z czasownikiem posiłkowym werden.. KATE Well, I agree .Napisz dialog między sprzedawcą a klientem w sklepie.. nicht besonders • interessant • toll • langweilig • schrecklich 3 Nächstes Jahr .. Dwa z nich zostały podane dodatkowo.. PILNE.. PoTREBUJE ODPOWIEDNIEJ FORMY GRAMATYCZNEJ.. Rejestracja.. Wpisz odpowiednią literę (A-F) obok numeru każdej luki.. Er macht Fotos von Objekten am .Title: Uzupełnij dialog wyrazami z ramki w odpowiedniej formie Author: PC Last modified by: Mike Created Date: 3/31/2011 1:48:00 PM Other titlesPlik uzupelnij zdania wyrazami podanymi w nawiasach w odpowiedniej formie okresl przypadek.pdf na koncie użytkownika gzsrulz • Data dodania: 29 wrz 2017 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.3 JĘZYK NIEMIECKI Informator o egzaminie eksternistycznym przeprowadzanym od roku 2013 z zakresu gimnazjum opracowany przez Centralną Komisję Egzaminacyjną we współpracy z okręgowymi komisjami egzaminacyjnymi w Gdańsku, Jaworznie, Krakowie, Łodzi, Łomży, Poznaniu, Warszawie i Wrocławiu Warszawa 2012Read the publication..

Uzupełnij dialogi podanymi wyrazami w odpowiedniej formie.

Dwa z nich zostały podane dodatkowo.. Uluz 10 zdan z podanymi 10 wyrazami - wyrazy moga sie powtarzac ale beda liczone za jeden raz i musza byc wszystkie uzyte nie koniecznie w podanej kolejnosci.. 1Napisz nowy dialogm, używając wyrazów z ramki .DICTIONARY, GRAMMAR BOOK, OŁÓWEK, PENCIL.Z góry dziękuje :).. Czy ktoś poratuje?. führen • bar • haben - Pytania i odpowiedzi - Język niemiecki .. Logowanie.. Dwa wyrazy nie pasują do żadnej luki.. Wyrazy: komedia, animowany, horror, dokumentalny, muzyczny, kostiumowy, fantastycznonaukowyUzupełnij zdania podanymi wyrazami w odpowiedniej formie.. Question from @GitaraSiema16 - Gimnazjum - Język niemieckiuzupelnij dialog wpisujac czasowniki podane w nawiasach w odpowiedniej formie.. Język polski.uzupelnij dialog wyrazami podanymi w ramce.. 2011-09-19 17:54:06; Uzupełnij luki wyrazami w odpowiedniej formie - angielski.. Uzupełnij tekst kartki pocztowej podanymi poniżej przymiotnikami zgodnie z oznaczeniami w nawiasach.. Wyrazy.Uzupełnij tekst z wyrazami z nawiasów w odpowiedniej formie, używając czasu past simple lub past continuous.. 5 szkoły podstawowej.. Przeczytaj poniższy dialog.. Jeden wyraz nie pasuje do żadnej luki.. Heute (4) ____________ ich Volleyball.. Język niemiecki - liceum.. 2015-04-20 15:07:28; Uzupełnij zdania podanymi wyrazami w odpowiedniej formie..

Uzupełnij zdania podanymi wyrazami w odpowiedniej formie.

Giorgio Motta magnet 1 język niemiecki dla szkoły podstawowej Podręcznik dopuszczony do użytku szkolnego przez ministra właściwego do spraw oświaty i wychowania i wpisany do wykazu podręczników przeznaczonych do kształcenia ogólnego do nauczania języka niemieckiego na poziomie klas VII-VIII szkoły podstawowej na podstawie opinii rzeczoznawców: prof. dr.. Uzupełnij dialog podanymi wyrazami w odpowiedniej formie: der Himmel - heiß - Wetter - regnen - der Frühling - Spaß - - Pytania i odpowiedzi - Język niemiecki .. Książki Q&A Premium Sklep.. Zarejestruj.. Trzy wyrazy zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnej luki.. Lubię szukać w encyklopedii informacji na temat zwierząt.. Uzupełnij zdania podanymi wyrazami w odpowiedniej formie.. Jak po rosyjsku napisać ( życzy xyz ) .. Logowanie.. Zaloguj.. Sklep.. Question from @sandrovelove - Gimnazjum - Język angielski SearchUzupełnij dialogi A-B podanymi czasownikami w odpowiedniej formie.. The… Przeczytaj poniższy tekst.. Die Gastfamilie ___ auf dem FLughafen.uzupelnij tekst podanymi czasownikami w odpowiedniej formie.. Przedmiot.. Up beat 2 cwiczenia str 79 zad 5 uzupełnij dialogi właściwymi wyrazami oraz czasownikami w nawiasach o wopowiedniej formie.. Uzupełnij dialogi podanymi wyrazami w odpowiedniej formie..

... Uzupełnij dialogi podanymi wyrazami w odpowiedniej formie.

Dwa wyrazy podano dodatkowo.. Uzupełnij luki 1-4, używając podanych wyrazów w odpowiedniej formie.. Następnie ułóż z tych słów krzyżówkę.Wpisz czasowniki w odpowiedniej formie zgodnie z sensem.. Kapitel 2 Modul 4 10 Posłuchaj prognozy pogody i narysuj podane symbole w odpowienim miejscu na mapie.. Dwa wyrazy nie pasują do żadnej luki.. Zadanie z chemii: Korzystając z maksymalnych wartościowości pierwiastków podanych w nawiasach (poza tlenem i wodorem) ustalić które z niżej podanych związków nie .Uzupełnij zdania zaimkami osobowymi w odpowiedniej formie.. Dialog ma się składać z 8 - 10 zdań (np: 4 zdania mówi klient , 4 sprzedawca, na zmianę) proszę o użycie jak najprostszych form w hiszpanskim…Zapisz rzeczowniki, od których pochodzą podane wyrazy.. _____ / 6 pkt Wpisz czasowniki podane w nawiasach w odpowiedniej formie.. hab .Przeczytaj tekst.. Dwa wyrazy nie pasują do żadnej luki.. Uzupełnij związki frazeologiczne wyrazami wybranymi spośród podanych, użytymi w odpowiedniej formie.. czasowniki: antworten, 2 x verdienen, arbeiten, 2 x .Przeczytaj prognozy pogody i uzupełnij je poniższymi wyrazami w odpowiedniej formie..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt