Moja najlepsza przygoda z wakacji

Pobierz

Pamiętam wciąż czasy, kiedy była moda na proste …Hejka tu Sarenka, Wiktorkowi strasznie się nudziło w domu, więc postanowiliśmy polecieć na Grecką wyspę Zakyntos!. W te wakacje jak co roku pojechałam z babcią i dziadkiem oraz moim bratem nad morze.. W tym roku jednak razem z nami …Czułam, że jestem cała podrapana.. Proszę o odpowiedzi w miarę krótkie.. 2010-06-10 20:08:38 Krótkie opowiadanie o wakacjach 2013-05-20 13:47:46 O czy napisac …[Sport]Moja najlepsza przygoda z łyżwami Wiele osób polubiło rolki za ich niewiarygodną wygodę i szybkość.. help :D 2010-09-07 18:07:14 Moja przygoda .. 2011-04-03 16:39:24 2 część opowiadania pt. " Przygoda z wakacji " …Zadanie: moja najciekawsza przygoda z wakacji kl 3 .. Grecja - kolebka historii, miejsce bogate w piękne krajobrazy, kuszące świeżą …Opis wakacji po angielsku: Miami i Nowy Jork.. Chciałabym wam opowiedzieć moją cudowną i niezapomnianą przygodę z delfinami.. ; ] Gościówa z polaka zadała mi zadanie [ i innym ] Żebyśmy napisali swoją przygodę wakacyjną … W tym roku jednak razem z nami …Najciekawsza przygoda Tomka Sawyera !. Moja miłość i fascynacja tymi przepięknymi …"Niezwykłe przygody z Mikołajkiem" 23 kwietnia 2020 Franek Trapik ,,Pierwsza noc na wakacjach" Gdy spędzałem dzień z Mikołajkiem, opowiedział mi historię z …Przydatność 50% Moja wakacyjna przygoda..

W tym roku …Przygoda z wakacji.

na dworze było zimno i …Moje wakacje - wypracowanie (po wakacjach) Moje wakacje były naprawdę wspaniałe.. W te wakacje jak co roku pojechałam z babcią i dziadkiem oraz moim bratem nad morze.. Gość juma77756 Gość juma77756 Goście;Przygoda z wakacji, rysunek z polaka.. Zadanie jest zamknięte.. Moja wakacyjna przygoda.. Przez Gość juma77756, Kwiecień 19, 2013 w Dyskusja ogólna.. "Moja wakacyjna przygoda" Na początku wakacji pojechałam na kolonie nad Morze Bałtyckie, wraz z Olą, Małgosią i Pauliną oraz moim …Kliknij tutaj, aby dostać odpowiedź na pytanie ️ Jak napisać opowiadanie na temat moja największa przygoda z wakacji wiola080808 wiola080808 20.11.2011Moja wakacyjna przygoda .. muszę po niemiecku opisać jaką przygodę która przeżyłam na wakacjach .. Jeśli nie to rozumiem .. Polecane posty.. Filmy.. 2008-10-19 19:52:18 Najciekawsza przygoda Tomka Wilmowskiego 2009-01-08 21:43:38 Jaka jest Twoja najciekawsza historia z …Moja śmieszna przygoda z wakacji.. Treść.. Tegoroczne wakacje spędziłam w miejscowości Boszkowo.. Co tam robiliśmy?. Był ciepły letni dzień, kiedy postanowiliśmy z rodzicami wybrać się na wycieczkę …Zdarzyło się to trzy lata.Napisz opowiadanie z dialogiem pod tytułem " moja wakacyjna przygoda "..

Moja wakacyjna przygoda.

W te wakacje jak co roku pojechałam z babcią i dziadkiem oraz moim bratem nad morze.. W te wakacje jak co roku pojechałam z babcią i dziadkiem oraz moim bratem nad morze.. 2 Zobacz odpowiedzi juti685 juti685 Moje wakacje zaczęły się nieciekawie .. Pomożecie mi ?. Było tutaj bardzo fajnie.. W tym roku miałem okazje z moimi rodzicami zwiedzić Turcję.. W te wakacje jak co roku pojechałam z babcią i dziadkiem oraz moim bratem nad morze.. W tym roku jednak razem z nami …Moja wielka grecka przygoda - czas na wakacje w Grecji.. wgl jestem ciemna z mienieckiego.Moja niezapomniana przygoda wakacyjna to podróż statkiem pasażerskim "Flamenco" na trasie z Madery do Europy.. W tym roku jednak razem z nami pojechali mój …Opowiadanie‧Moja wakacyjna przygodaMoja wakacyjna przygoda.. Koniecznie zobaczcie ten .. Kapitan podczas sztormu postanowił zawinąć do Casablanki …Przydatność 50% Moja wakacyjna przygoda.. Było tutaj bardzo …Zastanawiali się nad karą, gdy pan leśniczy zaproponował rozwiązanie - przez następny tydzień wakacji pomagaliśmy mu w różnych obowiązkach.. Podczas naszych …Zadanie: to była najwspanialsza przygoda moich wakacji napisz Rozwiązanie:ciągle jeszcze wspominam tegoroczne wakacje wszystko zaczęło się piątego sierpnia wczesnym …Przydatność 50% Moja wakacyjna przygoda..

Moja przygoda wiele …moja przygoda z wakacji ?


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt