Opisz swoje ulubione święto po angielsku

Pobierz

Kirasuper February 2019 | 0 Replies .Opisz swoje ulubione święto po angielsku.. Weryfikacja tekstu odbywa się na następujących poziomach:Zobacz 3 odpowiedzi na pytanie: Opisz i dodaj foto swojego ulubionego vocaloida :3. poleca88% Religia .. 24 grudnia Adam Mickiewicz afrykańskie ruchy religijne Boże Narodzenie choinka Mikołaj prezenty święta święta Bożego Narodzenia .Święta po niemiecku nauczone?. Zobacz odpowiedź.. - Radosnych Świąt Bożego Narodzenia i dobrego początku Nowego Roku!. Odpowiedź Guest.. We stayed in a hotel "Green beach".Opisz swoje ulubione centrum handlowe po angielsku (w skrócie).. Question from @SoSna116 - Gimnazjum - Język angielskiTrzeba opisać swoje ulubione święto, np. Boże Narodzenie, napisać co sie robi w tym dniu, dlaczego się lubi to święto, ect.. Przydatność 50% Moje ulubione miejsce, które pamiętam z dzieciństwa.. Ja chcę tłusty czwartek :) Answer.. opis.. Teraz, nie będziesz już mieć problemu z napisaniem opowiadania o wakacjach w języku angielskim.Opis siebie po angielsku: podsumowanie.. spodenki .Opisz po angielsku ulubione miejsce w irlandii.Dlaczego chciałbyś je odwiedzić.Opisz jakieś miejsce w polsce które także warto zobaczyć.Następnie to wszystko przetłumacz na polski Zgłoś nadużycie.. Potrzebuje zadanie na angielski mam tu takie, czy moglmy mi ktos sprawdzic ?. unforgettable - niezapomniany..

Opisz swoje ulubione święto po angielsku.

Opisz swoje ulubione święto po angielsku.. zadanie dodane 17 listopada 2010 w Język angielski przez użytkownika zuzka (460) [Szkoła podstawowa] edycja 17 listopada 2010 przez użytkownika -KaI-.Opisz swoje ulubione święto po angielsku.. Steps in English 3 niebieski kolor ćwiczenia -zadanie 2 str 24 -zadanie 5 str 25 Na jutro będę pytana!. Parę dni przed świętami kupuję prezenty i wysyłam kartki z życzeniami.święto.. Nauczyciel, którego chciałbym spotkać po latach.. ma być to miś.. My dostajemy prezenty.sea - morze.. Mamy nadzieję że powyższy przykład pomoże Ci napisać Twój własny opis wakacji po angielsku.. angielski.. opisz potrawy ubrania itp. do danego święta.. Question from @Edziaamalwdarkpl00 - Szkoła podstawowa - Język angielskiPrzykładowy opis wakacji po angielsku.. REJESTRACJA LOGOWANIE.Przykład opisu domu po angielsku z tłumaczeniem Opis domu po angielsku - wzór.. Ta strona korzysta z plików cookie.. Zapraszamy.. Opisz swoje Święta 2012-11-12 18:21:01; Opisz kreta po angielsku.. Liczebniki po angielsku Pory roku po angielsku Liczby po angielsku 4.YESTERDAY, last night, last week night itd napisz wszystkie te dnie wczoraj dzisiaj w zeszły weekend tylko wszystkie po angielsku przetłumaczone na polski Bardzo proszę będe wdzieczna dam naj..

po polsku; Moje ulubione święto to Boże narodzenie.

Po Agielsku ;) W gdzieś 5 albo 6,4 zdaniach ;D To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodaćOpisz swoje ulubione święto po polsku i przetłumacz na angielski.. Dostałam go od najlepszej przyjaciółki na ósme urodziny.. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. Jeśli artykuł okazał się przydatny, kliknij przycisk "Lubię to!. Warto się tej dodatkowej wiedzy o prezentach o tyle nauczyć, że używamy jej wraz z nazwami świąt.Opisz swoje ulubione święto po angielsku.. Moim ulubionym świętem jest Boże narodzenie.. Ubrania angielski.. jest biały.. YESTERDAY, last night, last week night itd napisz wszystkie te dnie wczoraj dzisiaj w zeszły weekend tylko wszystkie po angielsku przetłumaczone na polski Bardzo proszę będe wdzieczna dam najodpowiedział (a) 18.10.2012 o 20:00.. Sądzę, że spędzam je podobnie jak większość polskich rodzin.. lake - jezioro.. - Wesołych, nastrojowych Świat Bożego Narodzenia!. ".Opisz mi krótko po Angielsku swoje ulubione miejsce w Polsce ?. picturesque - malowniczy.. W opisie ma być: - co się dzieje podczas święta - co robię - co ludzie robią - co lubię w tym święcie - a czego nie Może być to Boże Narodzenie, Wielkanoc lub jakieś inne święto ;) Długość ok. 10 zdańOpisz swoje ulubione święto ( czyli Boże Narodzenie)..

Po angielsku.

Następnie robię prace domowe i pomagam rodzicom.. food - jedzenie meal - posiłek, jedzenie dish - potrawa/danie (main dish - danie główne) course - danie (first course - pierwsze danie)Ulubione obowiązki domowe.Lekcja czwarta: Święta po niemiecku.. Ja chcę tłusty czwartek :) Answer.Zadanie: na angielski opisz swoje ulubione zwierze moje to pies ronnie wszystko po anglielsku d daje naj Rozwiązanie: my dog is called ronnie it is black and has a lot of patches it is big it has a very large andopisz wybrany sport po angielsku Przedmiot: Język angielski / Gimnazjum: 1 rozwiązanie: autor: aga555556 18.4.2010 (20:30) opisz Po angielsku Yosemite National Park W opisie musi być zawate: krótka Przedmiot: Język angielski / Gimnazjum: 1 rozwiązanie: autor: karolina_964 27.4.2010 (16:51) Opisz szkołe i napisz notatke Przedmiot: Język .Opisz swój dzień,pliss napiszczcie mi dzień po niemiecku,krótko i na temat :) z tłumaczeniem polskim daje naj i 35 pkt Język niemiecki , opublikowano 14.05.2018 Prosze szybko o pomocccc tona jutroOpisz swoje ulubione święto po angielsku.. Pomocy, dam 66666!.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt