Przemówienie na koniec roku maturzystów

Pobierz

Kochani, jest to dla was ostatni wspólnie spędzony dzień w murach tej szkoły.. Dziękujemy za dobre słowo za to, że doceniacie naszą pracę.. Miłością wychowawcy ("mamy") do swoich Dzieciaczków.. gimnazjum.. MOTTO: "Dopomóż dzisiaj odchodzącym chwilom, by jutro były warte wspomnień".. Serdecznie zapraszamy.. "Szczęśliwej drogi już czas…" - scenariusz pożegnania absolwentów.. Dzisiaj po raz ostatni możemy o was powiedzieć klasa 3a, 4c, 4d, 4h.. Już za tydzień podejdziecie do egzaminu dojrzałości, następnie będziecie musieli podjąć decyzję o wyborze studiów.. Małgorzata Stolarska (1.. Ale czuję, że następne zdania będą trudne, trzecie, szóste, dziesiąte, aż do ostatniego.. Podziękowania na różne okazje okolicznościowe jak i firmowe.Poniżej przedstawiamy wzruszające przemówienie tegorocznej najlepszej Absolwentki MWSE: "Kiedy pięć lat temu, po raz pierwszy przekroczyłam progi MWSE, przez myśl mi nie przeszło, że kiedykolwiek będę miała zaszczyt stanąć przed Państwem, by w imieniu studentów tej Uczelni wygłosić przemówienie na uroczystości pożegnania i promocji absolwentów.Matura wciąż przed nami, a po niej dorosłość i kolejne wyzwania, które na naszej drodze umieści los.. Nie kryję, że informacja o awansie była dla mnie wielkim zaskoczeniem.. Następny wpis.. Zakończenie Roku Szkolnego 2021/2022.. Witam bardzo serdecznie wszystkich przybyłych na tę uroczystość gości: ..

!Jun 9, 2021Przemówienie na pożegnanie maturzystów.

Przemówienie końcoworoczne dla klas maturalnych.. Jeszcze przez miesiąc , może dwa będziecie wspólnie żyć tymi samymi problemami- egzaminami maturalnymi, egzaminami zawodowymi, wyborem uczelni, a my , wasi wychowawcy będziemy wam .Przemówienie na koniec szkoły średniej wygłaszane przez przedstawiciela klas maturalnych powinno oczywiście być wyrazami wdzięczności.. Witam bardzo serdecznie wszystkich tu obecnych, szczególnie pragnę powitać moich przełożonych, dzięki którym mam dziś możliwość dziękować za nominację na majora.. Wprowadzenie pocztu sztandarowego, odśpiewanie hymnu narodowego.. Poprzedni wpis.. 2.Zakończenie Roku Szkolnego 2021/2022.. Miłością nauczyciela do swoich Uczniów.. Część z was zapewne już wie co chce robić w .Jun 25, 20216 days agoInspiracją do napisania scenariusza były między innymi materiały publikowane w różnych źródłach.. Z a Wami okres wytężonej pracy, czas wielu doświadczeń i przeżyć, osobistych sukcesów.. Mówił: "Spotykamy się dzisiaj, by po raz kolejny pożegnać rok szkolny, który dla wielu z nas był czasem wytężonej pracy i nauki..

"Przemówienie na zakończenie roku szkolnego dla maturzystów.

Jeśli podczas uroczystości uczestniczą osoby oficjalne to także należy powitać te osoby.. A wiec mam je już za sobą.. Miłością człowieka do drugiego Człowieka.. Kocham Was Cudaki….. Powitanie rodziców i uczniów a także grona nauczycielskiego.. Gratuluję Wam wszystkim!. Prowadzący 1: Nadszedł czas pożegnania kolejnych absolwentów naszej szkoły.. Nie spodziewaliśmy się, że przyjdzie nam kończyć edukację w tak trudnych i nietypowych okolicznościach, niemniej jednak wszystkim, którzy towarzyszyli nam w naszej licealnej podróży, pragniemy złożyć najszczersze podziękowania.. Na dalszy etap życia pragnę zadedykować wam słowa wiersza poety z Czarnolasu:SCENARIUSZ UROCZYSTOŚCI NA ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO - POŻEGNANIE KLAS MATURALNYCH.. Mam nadzieję, że oprócz dat, wzorów czy reguł, zapamiętacie również życiowe rady, jakie dawali Wam nauczyciele i będziecie umieli korzystać z nich w życiu.. Aktualności 21/22.. Szanowne Grono Pedagogiczne, Rodzice, Koleżanki i Koledzy.. Spotkaliśmy się tu dzisiaj aby pożegnać naszych kolegów z klas trzecich.. Klasy 0 oraz I - III godzina 8:30 .. Nie chciałabym jednak, by dzisiejsza uroczystość nosiła znamiona "celebry".Przemówienie maturzysty na zakończenie roku szkolnego ściągaj 0 89% 56 głosów "Podobno w przemówieniu pierwsze zdanie jest zawsze najtrudniejsze..

Powitanie zebranych i krótkie przemówienie wygłoszone przez p.

Jest mi niezmiernie przyjemnie dostąpić zaszczytu wygłoszenia tego pożegnalnego przemówienia.. Klasy IV-VIII godz. 9.30 w hali OSIR nr 2, następnie w salach lekcyjnych.. Mamy Wice Mistrzynię.. Szanowna Dyrekcjo!Gratuluję wyników w nauce i osiągnięć w różnych obszarach działalności.. Doświadczaliśmy oczarowania tajemnicą, o której mówi Albert Einstein w przytoczonym cytacie.Apr 29, 2021Wzory podziękowań, przemówień.. Angielski na Lata - Deklaracja Dostępności - Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych przez państwowego inspektora .Mam nadzieję, że tak, jak my, będziecie wspominać nas z uśmiechem i wzruszeniem.. Msza Święta w Kościele Trójcy Świętej o godz. 8.00 II.Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego na holu szkolnym: 1.. Dziś w imieniu Rady .Przemówienie dyrektora liceum z okazji zakończenia roku szkolnego powinno zawierać następujące elementy.. Drodzy Uczniowie!. Dyrekcja i Nauczyciele.. w piątek 24 czerwca 2022 r. Klasy I-III godz. 8.30 w hali OSIR nr 2, następnie w salach lekcyjnych.. Pragnę wyrazić słowa uznania Rodzicom , którym zależy na dobru naszej szkoły, na budowaniu jej pozytywnego wizerunku .. Wprowadzenie sztandaru) Pani Alicja .. prosi o wprowadzenie sztandaru.. 21 czerwca 2022.. Był to wyjątkowo trudny rok, rok, w którym nie raz trzeba było stawić czoła różnym trudnościom i wyzwaniom..

Podziękowania i uznanie dla nauczycieli jest wątkiem ważnym i koniecznym, ale wplatając wesołe zdania w przemówienie można dać się zapamiętać jeszcze lepiej.Jun 8, 2022Jul 3, 2021Apr 29, 2021WSTĘP.

Drodzy Absolwenci, nasi wychowankowie.. Dyrektor 3.Apr 26, 2022JESTEŚ WARTOŚCIOWY, A TWOJE ŻYCIE MA OGROMNE ZNACZENIE!. Dziękujemy za waszą pracę społeczną..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt