Zanieczyszczenie powietrza w krakowie

Pobierz

Smog na dziś i jutro.. Po podłączeniu poziom zanieczyszczenia powietrza jest raportowany natychmiastowo .Mapa smogu i jakości powietrza Gdzie jest smog w Polsce.. Zanieczyszczenie powietrza to obecność szkodliwych substancji w atmosferze ziemskiej, co może mieć negatywny wpływ na zdrowie ludzi i innych organizmów .Sep 29, 2021Mar 15, 2022Dec 14, 2021Today Są dni, że poziom dopuszczalny dla pyłów PM10 i PM2,5 potrafi być przekroczony nawet kilkunastokrotnie (powyżej tysiąca procent)!Kraków Zanieczyszczenie powietrza: wskaźnik jakości powietrza PM2.5 (AQI) w czasie rzeczywistym.. Kraków niestety znajduje się na tej niechlubnej liście na 11 pozycji.. Fakty na temat powietrza w Krakowie 188 dni w roku w Krakowie przekroczona była w zeszłym roku norma zanieczyszczeń PM10 Obowiązująca norma dobowa to maksymalnie 50 µg/m3, nie może być przekraczana częściej niż przez 35 dni w roku.. Tarnow-ul. Ks. Romana Sitko, Malopolska Nowy Sacz, Malopolska Kurdwanow, Krakow, Malopolska Krakow-ul. Dietla, Malopolska Nowa Huta, Krakow, MalopolskaStacje monitorujące jakość powietrza GAIA wykorzystują nowoczesne laserowe czujniki cząstek do pomiaru zanieczyszczenia PM2,5 w czasie rzeczywistym, które jest jednym z najbardziej szkodliwych zanieczyszczeń powietrza.. 9 papierosów dziennieNatomiast według raportu Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) z 2016 roku aż 33 z 50 najbardziej zanieczyszczonych miast Europy leży w Polsce..

Sprawdź prognozę zanieczyszczenia powietrza dla Kraków.

Wskaźnik jakości powietrza (AQI) w czasie rzeczywistym.May 24, 2022Mar 31, 2021Feb 23, 2021Działania Gminy Miejskiej Kraków w rozwiązywaniu problemów dotyczących poprawy stanu powietrza w mieście wspomaga, powołana przez Prezydenta Miasta Krakowa w 2014 r., Rada Programowa ds. Ochrony powietrza.Sprawdź jakość powietrza w Twojej okolicy - zobacz mapę MyAirly.. Mapa smogu przedstawia stężenie drobnego pyłu zawieszonego PM2.5 Radar smogowy to mapa jakości powietrza w poszczególnych miastach.. Średnia.. PM2.5 16.79 ug/m3 67%; PM10 24.39 ug/m3 49%;Jun 16, 2022Zanieczyszczenie pyłami średnimi PM10 dla Krakowa Według norm jakości powietrza określonych w dyrektywach Parlamentu Europejskiego i Rady UE, średnioroczny poziom dopuszczalny dla stężenia pyłów PM 10 wynosi 40 µg/m3, a dla PM2,5 25 µg/m3 Dowiedz się więcej o zanieczyszczeniu powietrza w wybranym przez Ciebie miejscu w raportach o terenieDec 30, 20217 days agoTodayStatystyki są przerażające, gdyż co roku jako następstwo zanieczyszczonego powietrza, umiera za wcześnie aż 400 mieszkańców Krakowa.. Największe stężenie zanieczyszczeń przypada oczywiście w sezonie grzewczym, od października do kwietna, co nie oznacza, że w miesiącach letnich nie ma problemu.Obecne zanieczyszczenia Skala jakości powietrza W ciągu ostatniej godziny O 3 Umiarkowana Ozon przygruntowy może nasilać objawy chorób układu oddechowego, a także prowadzić do podrażnień gardła.6 days agoFeb 3, 2022Czas największego zanieczyszczenia powietrza to miesiące od października do kwietnia..

Kraków Zanieczyszczenie powietrza wskaźnik jakości powietrza (AQI) w czasie rzeczywistym.

50-100: Średnia - Jakość powietrza jest dopuszczalna; jednak niektóre zanieczyszczenia mogą być umiarkowanie szkodliwe dla bardzo małej liczby osób, które są niezwykle wrażliwe na .Stan powietrza Kraków.. Po podłączeniu poziom zanieczyszczenia powietrza jest raportowany natychmiastowo .Jul 12, 20212 days ago6 days agoStacje monitorujące jakość powietrza GAIA wykorzystują nowoczesne laserowe czujniki cząstek do pomiaru zanieczyszczenia PM2,5 w czasie rzeczywistym, które jest jednym z najbardziej szkodliwych zanieczyszczeń powietrza.. Polska; Europa; Świat; Jakość Powietrza; Artykuły; Program TV; Kraków, Mikołajska , stan powietrza (smog) Jakość powietrza.. Bardzo łatwe w konfiguracji wymagają tylko punktu dostępowego WIFI i zasilacza USB..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt