Przedmioty szkolne po hiszpańsku

Pobierz

descarcă mp3.Przedmioty szkolne po hiszpańsku 0 14 kartičky ultimate.pl.es.. Kolory po hiszpańsku Miesiące po niemiecku Przybory .Odkryj, jak wymawiać wszystkie przedmioty szkolne po hiszpańsku i zadziw swoich kolegów z klasy!. Stwórz fiszki.. Generalnie większość dzieci uczęszcza do szkół podstawowych od 9 rano i zostaje w niej do południa, Długa przerwa na lunch to w zasadzie trzy godziny.. Poznaj słówka powiązane z tematyką wyposażenia domu.. Napisz które przedmioty szkolne lubisz,a które nie,wyjaśnij dlaczego.. Szkoły w krajach Ameryki Łacińskiej mają tendencję do nauki prawie dokładnie tych samych rodzajów przedmiotów szkolnych, które są już znane.. Przedmioty te mają nazwy, które są bardzo podobne do angielskich słów, co sprawia, że .Słówko po hiszpańsku: Słówko po polsku: matemáticas: matematyka: Idioma polaco: język polski: Educacion: wychowanie fizyczne: Tecnología: technika: Religión: religia: música: muzyka: química: chemia: biología: biologia: Naturaleza: przyroda: Geografía: geografia: informatica: informatyka: Piscina: basen: cencias polticas: wos: las clases con tutora: godzina wychowawcza: la tutor: wychowawcaSłówko po hiszpańsku: Słówko po polsku: el lápiz: ołówek: el rotulador: pisak: el bolígrafo: długopis: la cartera: torba: la goma: gumka: el cuaderno: zeszyt: el libro: książka: el diccionario: słownik: el borrador: gąbka: la papelera: kosz na śmieci: la puerta: drzwi: la silla: krzesło: el corcho: tablica korkowa: el cartel: plakat: la agenda: notes: la pizarra: tablica: la hoja: kartka: la mochilarozpocznij naukę..

Przedmioty szkolne po hiszpańsku.

Przedmioty szkolne po hiszpańsku 0 14 .Przedmioty szkolne po hiszpańsku oraz wszystkie informacje związane z tym tematem.. Szkoła to głównie nauka, ale nie tylko.. kosz.. 5 1 12 cartonașe moniczek95.. baixar mp3.. la casa - dom La vivienda aislada: dom jednorodzinny La vivienda pareada: dom bliźniak La vivienda adosada: dom szeregowy el apartamento - apartament las habitaciónes - pomieszczenia La cocina - kuchnia El salón - salon El comedor - jadalnia El […]hiszpański- przedmioty szkolne.. To centrum turystyczne znajduje się w południowej części Hiszpanii wzdłuż północnej części Morza Śródziemnego.. letöltés mp3.. rozpocznij naukę.. pozdrawiam 0 ocen | na tak 0% 0 0Kolory po hiszpańsku Miesiące po niemiecku Przybory szkolne po hiszpańsku przedmioty szkolne po hiszpańsku gayunki zwierzat po hiszpansku Moja lekcja Ma leçon Liczebniki po hiszpańsku Miesiące po hiszpańsku codzienne czynności po hiszpańsku emocje po hiszpańsku Que te pasa 4. kmrbMatematyka (maths), geografia (geography) czy historia (history) to przedmioty, których uczymy się już od podstawówki..

letöltés mp3.Przedmioty szkolne po hiszpańsku.

Jeden warunek: musisz znać hiszpański!. Proszę o szybką pomoc !. 5 1 12 .Niektóre przedmioty szkolne mogą ci się wydawać niezbyt przydatne, ale przyczyniają się one do rozszerzenia twoich horyzontów myślowych i mogą być użyteczne także pod innymi względami.. Które z tych pokarmów lubisz / nie lubisz.. Istnieją wysokie hotele i centra turystyczne .Tydzień szkolny w Hiszpanii.. hiszpański języki obce hiszpański przybory szkolne przybory szkolne po hiszpańsku artykuły szkolne po hiszpańsku.historia - historia; biologia - biologia; geografia - geografia; fisica - fizyka; quimica - hemia; polaco - polski; technlogia - technologia; ciencias sociales - nauki społeczne; ciencias naturales - nauki przyrodniczeLiczba wyników dla zapytania 'przedmioty szkolne hiszpanski': 1418. przedmioty szkolne school subjects.. Potrzebne na jutro ale muszę zrobic jeszcze dzisiaj !Przedmioty szkolne po hiszpańsku 0 14 fiche ultimate.pl.es.. Zajęcia zaczynają się ponownie o 15:00 i kończą o 17:00.Przedmioty szkolne po hiszpańsku.. Poznaj nazwy swoich ulubionych przedmiotów szkolnych i poszerz słownictwo z tej tematyki.Przedmioty szkolne po hiszpańsku.. Poznaj język hiszpański łatwo, szybko i skutecznie!Jakie są przedmioty szkolne po hiszpańsku?. Napisz o tym co jesz i pijesz podczas przerwy na lunch..

descarcă mp3.Przedmioty szkolne po hiszpańsku.

Spotykasz przystojniaka, który… zaprasza Cię na randkę!. Przedmioty szkolne po hiszpańsku 0 14 cartonașe ultimate.pl.es.. Klasa 1 Klasa 2 Klasa 3 Przedmioty szkolne.. Przeczytaj dzisiejszy artykuł i dowiedz się, jak wygląda system edukacyjny w Hiszpanii.. Fiszkoteka stworzyła dla Ciebie lekcję Przedmioty szkolne w języku hiszpańskim w formie listy słów.. Nazwy przedmiotów szkolnych po hiszpańsku - poznaj słownictwo z tej tematyki.. Przedmioty szkolne po hiszpańsku.. Tygodniowy plan zajęć różni się w zależności od szkoły i regionu.. np * język niemiecki *język angielski *zajęcia kulinarne (albo nie wiem jak to nazwiecie) Co prawda kilka znalazłam na różnych stronach,ale nie wszystkie .. Oto podstawowe przedmioty szkolne (basic subjects) po angielsku.. Oceny, testy, powtórki.. Polecamy zapoznać się z naszymi artykułami na temat podróży, turystyki i rekreacji.. Przystojny Hiszpan zaprasza Cię na randkę!. Jest jeden problem - mówi on tylko po hiszpańsku!Przedmioty szkolne po hiszpańsku 0 14 adatlap ultimate.pl.es.. wg Amazingmandarin.Rozpocznij naukę hiszpańskiego od lekcji "Przedmioty szkolne po hiszpańsku!. Teleturniej: przedmioty szkolne Teleturniej.. Jak byście mogli mi podać te co wypisałam,tylko ,żeby było dobrze.. algebra - algebra art - plastyka basic math - podstawy matematyki biology - biologia calculus - rachunek różniczkowy i całkowy chemistry - chemiaPrzedmioty szkolne po hiszpańsku..

Przedmioty szkolne 2017 Test obrazkowy.

Match.Liczba wyników dla zapytania 'przedmioty szkolne po hiszpańsku': 8082. przedmioty szkolne school subjects..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt